Palubné váhy pre nakladače

ON-board váhy inštalovateľné do manipulačných strojov ako sú teleskopické nakladače, kolesové a šmykové nakladače, exkavátory, vysokozdvižné vozíky, smetiarske vozidlá a iné pracovné stroje, ktoré pri svojej činnosti využívajú hydraulický zdvih.

 • helpermini nakladacimobilná miešačka

  Palubná váha Helper Mini pre manipulátory

  Cenovo efektívna váha do všetkých typov nakladača. Jednoduchá obsluha. Možnosť pripojiť tlačiareň vážnych lístkov. Vhodné najmä do skladových prevádzok pre elimináciu preťaženia nákladných vozidiel pri nakladaní tovaru.

   

  2.190,00 € bez DPH
 • millennium 5Mill5 on CAT 972K

  Palubná váha Millennium 5 pre nakladače

  Výkonná a cenovo efektívna palubná váha novej generácie. Vhodná do všetkých typov nakladača, manipulačných strojov a vysokozdvižných vozíkov. Váha môže pracovať ako obchodné meradlo alebo technologické meradlo.

   

 • LFT 1500smetiarske vozidlo

  Palubná váha LFT 1500 pre smetiarske vozidlá

  Úradne overiteľná váha pre smetiarske vozidlá s inštaláciou na šasi vozidla. Váženie každej obce samostatne s tlačou vážnych lístkov. Bez nutnosti vracania vozidla do depa a prevažovania na mostovej váhe.

   

 • palubná váha pre smetiarske vozidloterberg zvihac

  Palubná váha Helper XE pre smetiarske vozidlá

  Palubná váha pre smetiarske vozidlá na váženie jednotlivých kontajnerov pri zbere komunálneho odpadu. Každý kontajner je automaticky identifikovaný pomocou bezdrôtového čipu.  Obec má presnú znalosť, aké množstvo odpadu vyprodukuje každá domácnosť. Váha môže pracovať aj ako obchodné meradlo.

   

 • váha pre exkavátorexkavator2

  Palubná váha Helper XE pre exkavátor

  Výkonná, funkciami nabitá váha pre hydraulické stroje. Vhodná do všetkých typov nakladača, manipulačných strojov a vysokozdvižných vozíkov. Váha môže pracovať ako obchodné meradlo alebo technologické meradlo.

   

 • helperXhelper x s tlačiarňou

  Palubná váha Helper X pre nakladače

  Výkonná, funkciami nabitá váha pre hydraulické stroje. Vhodná do všetkých typov nakladača, manipulačných strojov a vysokozdvižných vozíkov. Váha môže pracovať ako obchodné meradlo alebo technologické meradlo.

   

 • Váha pre zisťovanie zaťaženia náprav.

  Trueload – monitorovanie zaťaženia náprav

  Váhový systém na meranie a monitorovanie zaťaženia jednotlivých náprav vozidla a jeho celkovej hmotnosti ako prevencia proti preťaženiu a následným finančným sankciám. Vhodný do maximálneho zaťaženia 66 ton s pneumatickým a pružinovým perovaním. 

  2.200,00 € bez DPH