Indikátory

Váhové indikátory v rôznych prevedeniach pre obchodné a priemyselné aplikácie. Indikátory pre jednoduché aplikácie až po sofistikované riešenia s dotykovým displejom a pripojením až 10 nezávislých plošín. Vďaka rozmanitým komunikačným rozhraniam ako napr. LAN, WIFI, USB, RS 485, RS 232, PROFIBUS atď. sa stáva spracovanie údajov v nadstavbových systémoch veľmi rýchlym a spoľahlivým.

 • Indikátor 225

  Nerezový váhový indikátor trasflektívnym LCD displejom s modrým podsvietením. Dobre viditeľný aj pri priamom slnečnom žiarení.  Pripojenie až troch váh. Vhodný pre dávkovanie.  

   

 • Indikátor 210 FE

  Nerezový váhový indikátor s veľkým vysokosvietivým červeným LED displejom, výška 57 mm. Ideálny pre vonkajšie inštalácie s viditeľnosťou z väčších vzdialeností.  

   

 • Indikátor 825

  Programovateľný váhový indikátor s plne farebnou dotykovou obrazovkou, rozlíšenie 640 x 480 px. Nerezové prevedenie predurčuje jeho použitie pre výrobné prevádzky rôznych prostredí.

   

 • Indikátor 190

  Vodeodolný indikátor s krytím IP69K. Polykarbonátový obal s odolnosťou voči teplote do 80 °C, mechanickému poškodeniu a tlaku vody 1450 PSI. Podsvietenie displeja s tromi rôznymi farbami pri limitnom vážení. Kapacitné tlačítka.